Fabrikamız

Fabrikamız

Kurumumuz, tasarım gücü ve özellikle yaratıcı çalışmaları ile farklılaşmaktadır. Yıllardır edindiğimiz tecrübe, oluşturduğumuz şirket kültürü, geliştirdiğimiz kendimize özel imalat sistemlerimiz ile sırf bu iş için tasarladığımız fabrikamızda çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

10 bin metrekare genişliğindeki Samandıra fabrikamızda sektördeki tüm gelişmeler takip edilmekte ve en üst teknoloji hemen kullanıma alınmaktadır. Dijital baskı alanında makine parkı, çeşit ve kapasite açısından Türkiye’deki en büyük firmalardan biriyiz.

Şu an Penta Reklam, kurumsal kimlik çalışması çerçevesinde fuar, stand, mağaza tasarımları ve imalatı, bina, çatı, yol panoları tasarım ve imalatı ile A4 ebadından bina cephesi ölçülerine dijital baskı çalışmaları ve dekoratif araç uygulamaları hizmet başlıkları altında faaliyetlerini sürdürmektedir.

Üretim Tesisimiz

Uzman ve dinamik ekibimizle tasarımdan üretime, üretimden montaja ve montaj sonrası servis hizmetlerini kapsayan zincirin tüm halkalarını çalışma yelpazemizle eksiksiz sağlıyoruz. Ayrıca aldığımız ISO 9001-2008 ve ISO 141001-2004 belgelerimiz ile üretim kalitesini her geçen gün daha üst noktalara taşımayı hedefliyoruz.

Tüm ekipman ve makinelerimizin periyodik bakımları yetkili servisler tarafından yapılmaktadır. Kalite belgelerinin gerektirdiği test ve ölçümler, firma bünyesindeki sorumlu kişiler ve diğer danışman firmalar tarafından gerçekleşmektedir.